Про компанію
Наша історія

Наша сучасна та амбітна компанія почала свою діяльність в травні 2015 року. Фабрика створена на базі колишнього хлібозаводу, де була проведена широка модернізація і реконструкція виробничих приміщень, побудований новий цех європейського зразка, встановлені сучасні поточно-механізовані лінії і підібраний висококваліфікований персонал. Виробничі потужності знаходяться у Вінницькій області в селі Махнівка.

Дипломи

В рамках виставки SWEETS Ukraine 2017 у 18 дегустаційному конкурсі кондитерських виробів “Солодкий тріумф 2017” и 18 професійному конкурсі кондитерської упаковки “Тріумф Упаковки 2017”, TM “SWEET ARTE”  ТОВ “Хлібозавод №1”  були нагороджені нагородрми за перше місце та отримали Гран Прі.

Наша команда

Дружний колектив спецалістів, в якому кожен професіонал свого діла. Завдяки злагодженій і клопіткій роботі, в нас виходить чудовий продукт під Торговою Маркою “SWEET ARTE”.

Олександр Муравець
Директор фабрики
Любов Михальчук
Головний технолог
Сергей Новосёлов
Начальник відділу матеріально-технічного забезпеченння
Сертифікати

Виробництво компанії сертифіковане за міжнародною системою менеджменту якості ISO 22000: 2005, ISO 9001: 2015, також отриманий сертифікат якості HALAL CERTIFICATE. Крім цього, введена система забезпечення безпеки харчової продукції НАССР, яка дає можливість своєчасно попереджати виникнення будь-яких ризиків. Компанія Sweet Arte як виробник кондитерських виробів не тільки виготовляє кінцевий продукт, а й робить ряд запобіжних заходів для того, щоб її продукція була гарантовано безпечної і відповідала сучасним вимогам щодо якості продукції.

Сертифіковано Центром Досліджень та Сертифікації Халяль "АЛЬРАИД"

Центр Досліджень та Сертифікації Халяль “Альраід” підтверджує, що ТОВ “Хлібозавод №1” виробляє кондитерські вироби, які максимально відповідають ісламським канонічним нормам. Мусульмани у всьому світі можуть без застережень вживати продукцію яку авиробляє ТОВ “Хлібозавод №1”

Детальніше
Сертифіковано по системі SIC.MS.040.ISO22000.049

ТОВ “Хлібозавод №1” сертифіковано Органом сертифікації “РосУкрСерт” стосовно:

  • виробництва хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок не тривалого зберігання
  • розробка рецептур хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів

відповідно вимогам міжнародного стандарту

ISO 22000:2005

Детальніше
Сертифіковано по системі SIC 02.040.1711

ТОВ “Хлібозавод №1” сертифіковано по Органом Сертифікації “РосУкрСерт”

стосовно:

  • виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок не тривалого зберігання;
  • розробка рецептур хліба, хлібобулочних та кондитерських віробів;
  • виробництво харчових продуктів, які не відносяться до інших груп;
  • гуртової торгівля цукром, шоколадом та кондитерськими виробами;
  • неспеціалізованох гуртової торгівлі;
  • грузового автомобільного транспорту;

відповідає вимогам міжнародного стандарту

ISO 9001:2015

 

Детальніше
Сертифіковано по стандарту FDA

ТОВ «Хлібозавод №1» сертифікований по стандарту FDA.

FDA – це стандарт, метою якого, в першу чергу, є підвищення якості та безпеки для здоров’я харчових продуктів, добавок, косметичних і лікарських засобів, вакцин, ветеринарних препаратів, медичних пристроїв і тютюнових виробів, вироблених як на території США, так і в усьому світі.

реєстраційний номер компанії

15361274518

Детальніше