Про компанію
Наша історія

Наша сучасна та амбітна компанія почала свою діяльність в травні 2015 року. Фабрика створена на базі колишнього хлібозаводу, де була проведена широка модернізація і реконструкція виробничих приміщень, побудований новий цех європейського зразка, встановлені сучасні поточно-механізовані лінії і підібраний висококваліфікований персонал. Виробничі потужності знаходяться у Вінницькій області в селі Махнівка.

Дипломи

В рамках виставки SWEETS Ukraine 2017 у 18 дегустаційному конкурсі кондитерських виробів “Солодкий тріумф 2017” и 18 професійному конкурсі кондитерської упаковки “Тріумф Упаковки 2017”, TM “SWEET ARTE”  ТОВ “Хлібозавод №1”  були нагороджені нагородрми за перше місце та отримали Гран Прі.

Наша команда

Дружний колектив спецалістів, в якому кожен професіонал свого діла. Завдяки злагодженій і клопіткій роботі, в нас виходить чудовий продукт під Торговою Маркою “SWEET ARTE”.

Олексій Костюков
Директор
Олександр Муравець
Директор фабрики
Любов Михальчук
Головний технолог
Антоніо Стоянов
Менеджер ЗЕД
Лилия Пушкаренко
Начальник відділу логістики та супроводу ЗЕД
Сергей Новосёлов
Начальник відділу матеріально-технічного забезпеченння
Сертифікати

Виробництво компанії сертифіковане за міжнародною системою менеджменту якості ISO 22000: 2005, ISO 9001: 2015, також отриманий сертифікат якості HALAL CERTIFICATE. Крім цього, введена система забезпечення безпеки харчової продукції НАССР, яка дає можливість своєчасно попереджати виникнення будь-яких ризиків. Компанія Sweet Arte як виробник кондитерських виробів не тільки виготовляє кінцевий продукт, а й робить ряд запобіжних заходів для того, щоб її продукція була гарантовано безпечної і відповідала сучасним вимогам щодо якості продукції.

Сертифіковано Центром Досліджень та Сертифікації Халяль "АЛЬРАИД"

Центр Досліджень та Сертифікації Халяль “Альраід” підтверджує, що ТОВ “Хлібозавод №1” виробляє кондитерські вироби, які максимально відповідають ісламським канонічним нормам. Мусульмани у всьому світі можуть без застережень вживати продукцію яку авиробляє ТОВ “Хлібозавод №1”

Детальніше
Сертифіковано по системі SIC.MS.040.ISO22000.049

ТОВ “Хлібозавод №1” сертифіковано Органом сертифікації “РосУкрСерт” стосовно:

  • виробництва хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок не тривалого зберігання
  • розробка рецептур хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів

відповідно вимогам міжнародного стандарту

ISO 22000:2005

Детальніше
Сертифіковано по системі SIC 02.040.1711

ТОВ “Хлібозавод №1” сертифіковано по Органом Сертифікації “РосУкрСерт”

стосовно:

  • виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок не тривалого зберігання;
  • розробка рецептур хліба, хлібобулочних та кондитерських віробів;
  • виробництво харчових продуктів, які не відносяться до інших груп;
  • гуртової торгівля цукром, шоколадом та кондитерськими виробами;
  • неспеціалізованох гуртової торгівлі;
  • грузового автомобільного транспорту;

відповідає вимогам міжнародного стандарту

ISO 9001:2015

 

Детальніше
Сертифіковано по стандарту FDA

ТОВ «Хлібозавод №1» сертифікований по стандарту FDA.

FDA – це стандарт, метою якого, в першу чергу, є підвищення якості та безпеки для здоров’я харчових продуктів, добавок, косметичних і лікарських засобів, вакцин, ветеринарних препаратів, медичних пристроїв і тютюнових виробів, вироблених як на території США, так і в усьому світі.

реєстраційний номер компанії

15361274518

Детальніше